GİYSİ ODASI

Giysi odası her ne kadar giyinme odası adı ilede anılsada aynı anlamı taşır. Mevcut odalar giysi odası olabildiği gibi yatak odalarının belirli kısımlarıda bölünerek giysi odası şekline dönüştülebilir. İyi bir ölçü ve tasarımla umulmadık yerlerden umulmadık giysi odası boşlukları oluşturulabilir. Kişilerin ihtiyaç ve kullanılacak materyallerin iyi analiz edilmesi en önemli unsurdur.

Giysi odası sistemleri ikiye ayrılmaktadır.

1. PANEL GİYSİ ODASI

Suntalam veya mdflam panellerden oluşan her tarafı kapalı 18 mm-25 mm levhalardan oluşan minifix bağlantı ile desteklenen dolap sistemidir. Genel olarak EGGER suntalam kullanılmaktadır.

2. PROFİL SİSTEM GİYSİ ODASI

Özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş aluminyum dikmelerin yerden tavana monte edilerek aralarının istenilen şekillerde ve ebatlarda raflar, askı boruları ve kesonlar ile oluşturulan sistemdir. Avantajları, hiç boşluk kalmaz, köşeler kullanışlıdır, özellikle dar yerlerde çok iyi sonuç verir, arkalığı yoktur nefes alır ve rutubet yapmaz, zaman içinde kendiniz tekrar ayarlayabilirsiniz, doğru kullanıldığında ekonomiktir.

Profil sistemi eğer İstanbul dışındaysanız veya kendi imkanlarınızla ahşap kısımlarını yapmak istiyorsanız profil olarakta alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

H.Serdal SÜNETÇİOĞLU
İç Mimar

GİYSİ ODASI GALERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

BİZİ TAKİP EDİN

Top